Jannuilla ei taida olla ihan jokainen inkkari kanootissa, kun juttujen taso on lähinnä lapasen älykkyysosamäärällä varustetun henkilön ja esikoululaisen väliltä, mutta pidetään silti homma asiallisena tällä puolella. Kyllä se tulevankin kesän erinäisillä kiihdyttelypäivillä nähdään kenellä laitteet kulkee ja kenellä ei. Iskee silmä
Peetun hymiö "I'm with stupid" kertonee riittävästi kuinka vakavasti kannattaa suhtautua... Virnistää Joillakin ne autot vaan kompensoi jotain muuta, kun on tuo huutelu kovin yleistä tietyillä palstoilla.Tämän riemunkirjavan tekstipätkän tarjosi Fuse, tuo 5 tähden volvokenraali.
Eihän vittu millään mopofoorumeillakaan tämmösiä faitteja ole, siis hauskaa on vuorotelle lukee tätä puolta ja sit tota volvopuolta..
Minä en ostais volvoo, eikä heidän mun puolesta tarvi Toyotaa ostaa, etenkään Supraa.
Mutta pitäkää jutut hauskoina, lupaan olla passissa
